Tilbud!
,

Christian Dior – Dior J’Adore – 50 ml – Edp

Den oprindelige pris var: kr. 955.Den aktuelle pris er: kr. 895.

Dior J’adore eau de parfum i 50 ml. En dameduft fra Dior, her i eau de parfum-udgaven.

Køb hos BilligParfume.dk

Du sendes videre til BilligParfume.dk, hvor du ser den aktuelle pris og gennemfører købet.Annoncelink – vi kan modtage kommission, hvis du handler.

Varenummer (SKU): 3348900417885 Kategorier: , Tag:

Dior J’adore er en eau de parfum til kvinder, her i en flaske på 50 ml. J’adore findes i flere udgaver, og denne side handler om eau de parfum.

Vi har ikke kunnet bekræfte duftnoterne på Diors officielle side, og derfor nævner vi ingen noter her. Vi vil hellere være præcise end gætte på, hvad duften indeholder. Læs den produktinformation, vores partner har om duften, og test den gerne på huden, før du køber. Læg mærke til betegnelsen, når du vælger: J’adore Intense og J’adore Parfum d’Eau, som også findes i vores katalog, er andre produkter end J’adore Eau de Parfum.

Er duften ny for dig, kan det være en god idé at prøve den, før du køber en hel flaske. Se vores guide til at prøve parfume, før du køber.

Kvalitetsparfume.dk er en affiliate-side. Når du klikker videre, handler du hos vores partner, og vi kan få en kommission.

Størrelse

50 ml (1,7 oz)

Den oprindelige pris var: kr. 955.Den aktuelle pris er: kr. 895. Købes hos BilligParfume.dk
Køb