Valentino Born In Roma Eau de Toilette Sæt indeholder ifølge produktnavnet eau de toilette i 100 ml og en travel spray på 10 ml. Ifølge feedets beskrivelse er duften Valentino Uomo Born In Roma, og begge dele er eau de toilette.
Vi har ikke kunnet hente en officiel duftbeskrivelse fra Valentino til denne tekst, så vi nævner ingen duftnoter her. Vil du kende duften, før du bestiller en hel flaske, kan du læse vores guide til at prøve parfume, før du køber.
Se flere gaveæsker til mænd, flere dufte fra Valentino, eller find flere idéer på vores gaveside.
Ifølge BilligParfumes fragtside er der gratis fragt på ordrer over 699 kr. til levering i Danmark, når du vælger levering til en GLS- eller DAO-pakkeshop. Gratis fragt kan ikke kombineres med rabatkoder.
Fakta
Mærke: Valentino
Type: Eau de Toilette (EDT)
Størrelse: 100 ml + 10 ml travel spray
EAN: 3660732673032
Du køber hos vores partner BilligParfume via et reklamelink. Tjek aktuel pris og lager hos forhandleren.




